כתיבת תוכן משפטי

לנצח גם בזירת הדיגיטל

כתיבת תוכן לעורכי דין

עורכי דין? עובדים במשרדי עו"ד? יצא לי לכתוב לאחרונה הרבה טקסטים שיווקיים עבור עורכי דין. פוסטים, מאמרים שיווקיים, מאמרי אאוטבריין / טאבולה ועוד. הבעיה המרכזית של עורכי דין היא שהם כותבים ומדברים בשפה של עורכי דין.

 

אני יודע לקחת את השפה ה"עורכת דינית" ולתרגם אותה הלאה, לקהל היעד ולציבור הרחב. למדתי מספר קורסים במשפטים ויש לי זיקה לתחום. יש לי 6 שנות ניסיון בכתיבה – החל מהתקשורת (ישראל היום), דרך כתיבה פוליטית,  וכן, כתיבה שיווקית עבור קשת רחבה של ענפי מסחר.

 

אני משמש ככותב תוכן, קופירייטר ואסטרטג תוכן – ובנוסף, יודע לתת מענה איכותי 360 של שיווק דיגיטלי על ידי אנשי המקצוע הטובים במדינה – ובמחירים תחרותיים. אני רוצה שיפנו אליי עורכי ועורכות דין המעוניינים לקחת את המיתוג והשיווק שלהם מאות קילומטרים קדימה – לייצר לעצמם חשיפה מקסימלית, להגיע ללקוחות רבים – ולא פחות חשוב מכך, איכותיים.

 

צרו איתי קשר כאן או בכל דרך אחרת. בואו נמריא ביחד, בהצלחה לנו.

בואו פשוט נדבר...

היתרונות שלי

למה כדאי לעבוד איתי?

חסר לך מידע?

שאלות שתמיד שואלים

אנשים אוהבים לרכוש את שירותיהם של אנשים שהם מכירים ונראים להם מקצועיים. החשיפה תגביר את הפניות של הלקוחות, וכן את האיכות של הלקוחות.

במילה אחת, להצטלם. הרוב פשוט מתביישים. תפסו טלפון חכם או מצלמה וצלמו את עצמכם – בלי יותר מדי הכנות.

כמובן ששיווק איכותי זה כזה שמגשים את המטרה שלשמו הוא מבוצע. אלא ששיווק זה עניין הוליסטי, ולכן אני לא חושב שנכון להסתכל על פעולה שיווקית כזו או אחרת בפריזמה של האם היא מביאה לידים או לא – אלא להרחיב את היריעה. לחשוב גם על מיתוג כללי – על הפרסונה שלכם, וכך גם יגיעו הלידים המקצועיים והאיכותיים. ניתן לשווק ולמתג את עצמכם או את המשרד שלכם בצורה רצינית, מקצועית ושנונה. וכן, זה יכול להיות טוב.

לפי מספר שנים לקחתי מספר קורסים במשפטים, כחלק מתוכנית מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת בר אילן. סיימתי את התוכנית בהצטיינות, אבל החלטתי ללכת אחר החלומות שלי – עסק בכתיבה ושיווק דיגיטלי. בנוסף, כחייל משוחרר עבדתי במשמר בתי המשפט ונכחתי בדיונים רבים. מלבד הבסיס האקדמי והעבודה בבתי המשפט, יש לי גם את המשיכה הטבעית לתחום.

המחירון שלי

תוכן מקצועי ואיכותי