קופירייטינג

התוכן הוא המלך

ניהול קופירייטינג

קופירייטר. הוא המלך של משרד הפרסום. הוא השנינות. הוא הרגש. הוא הזווית החדשה. הוא האיש שיפתיע אתכם, שירגש אתכם. שיחדש לכם. שיצחיק אתכם. הוא האיש שיוצא להפסקה וחוזר עם רעיון מטורף. הוא האיש שאסור להפריע לו. רגע, אז אם אני מסיים עכשיו "האיש הזה הוא אני" – זה לא מפתיע. זה האובייס. קופירייטר טוב – לא חושש, כשזה מתבקש, לכתוב את "האובייס". וכמו אקורדיון, לנווט בין המסר הפשוט לכיוון המופרע והיצירתי. בקיצור, האיש הזה הוא אני 🙂 אני קורא לכם, גם לקוחות קצה וגם משרדי פרסום – בואו נעבוד ביחד. בנוסף, אספתי סביבי את אנשי המקצוע הטובים ביותר בישראל (אנשי PPC, גרפיקאים, בוני ומעצבי אתרים ועוד) – ואני יודע להעניק לכם שירות 360 של שיווק דיגיטלי, שיצעיד אתכם קדימה. אז למה אתם מחכים?

בואו פשוט נדבר...

היתרונות שלי

למה כדאי לעבוד איתי?

חסר לך מידע?

שאלות שתמיד שואלים

אני מאמין גדול בקארמה. בדרך כלל האנשים הנכונים בוחרים באנשים הנכונים. כלומר, מי שבאמת טוב בוחר במי שבאמת טוב. תמיד יש נפילות, אבל באופן כללי, עסק איכותי בוחר במשווק דיגיטלי איכותי, שבוחר בקופירייטר איכותי. לעסק איכותי יש את הכלים להבין מי מחרטט אותו (90% מעולם הדיגיטל זה מסחרה וחרטוטים). כשקהל היעד קולט את הקריאייטיב, אז בתת מודע האנשים קולטים את הקארמה הזאת. כלומר, אם המסר הוא קליט ושנון וחד ומעניין ומגיע מהזווית הנכונה – כנראה שהעסק שלך באמת איכותי. הבנתם? אולי קצת פסיכולוגיה בגרוש, אבל זה מה שאני מרגיש כשאני רואה קריאייטיב שאהבתי באינטרנט (אלא אם כן מדובר על חברה מפלצתית עם תקציבים בלתי נגמרים – אבל זה לא המקרה של רוב העסקים).

קופירייטינג איכותי מייצר לידים.

המחירון שלי

ניהול קופירייטינג

תלוי אם מדובר על כתיבת ווטסאפ שיווקי, ניוזלטרים, פוסטים או קריאייטיב, ובכלל, מדובר על מוצר פרימיום למי שמעוניין להשקיע בעסק שלו. ן