כתיבת מאמרי SEO

כתיבת מאמר SEO מנצח

תשאלו את עצמכם:
מה המטרה שלי?

יש מעט מאוד כותבי תוכן בארץ שיודעים לכתוב מאמר SEO איכותי, מעניין ולפי כל הכללים של גוגל ושל התוספים המתחקים אחר פעולת גוגל כמו שאני יודע. אני יודע שיצא לי קצת אייל ברקוביץ', אבל מה לעשות? אני שם. אני מספק את כל השירותים ברמה גבוהה מאוד – הרבה מעל הממוצע, אלא שבכתיבת SEO ספציפית אני פשוט יודע שאני בין הטובים בארץ – מכיר את כל הניואנסים ויודע כיצד לקדם מילות מפתח בגוגל באמצעות מאמרים איכותיים.

בנוסף, אני יודע לספק שירותי SEO נרחבים הכוללים מחקרי מילים ודו"ח התקדמות בכל סוף חודש. צרו קשר, יהיה כיף לעבוד ביחד.

*תזכורת: ב-SEO צריך סבלנות. התוצאות לא מיידיות.

בואו פשוט נדבר...

היתרונות שלי

למה כדאי לעבוד איתי?

חסר לך מידע?

שאלות שתמיד שואלים

ב-SEO צריך סבלנות. התוצאות באות לידי ביטוי תוך 3 עד 6 חודשים. יש פרמטרים נוספים כמו השאלה כמה האתר מהיר, כמה הדומיין שלך חזק וותיק, קישורים פנימיים וחיצוניים ועוד. כשאני כותב עבורכם את מאמר ה-SEO הסיכוי להתברג במקומות הראשונים לעומת המתחרים עולה דרמטית. אגב, יש חשיבות מכרעת לשאלה מי מציב את התוכן שכתבתי באתר – והאם אותו המציב יעשה זאת נכון. אני מספק גם שירות של הצבת המאמר באתר. SEO זה תהליך ארוך שדורש חיבור בין הרבה פרמטרים. מתאים לבעלי סבלנות ורצים למרחקים ארוכים בלבד.

זו השאלה האהובה עליי. קודם כל אני מדבר עם הלקוח – ודבר שני אני מבצע את המחקר שלי. בדיוק כמו שכתבתי למאות נושאים שאני "לא בא מהתחום" שלהם. קופירייטר צריך להיות סקרן ולדעת על הרבה דברים קצת ועל קצת דברים הרבה. אגב, כתבתי על זה בעבר פוסט מעניין, חצי רגל בחוץ חצי רגל בפנים.

אני עושה הכל כדי שלא יהיה צריך בכלל תיקונים, אבל ברוב המקרים יהיה ללקוח מה להעיר או להאיר. נהוג לבקש שני תיקונים ברורים, ממוקדים וספציפיים לכל מאמר (אני אגלה לכם סוד, גם אם תבקשו שלושה לא נלך על זה לרב).

כאיש שיווק דיגיטלי ואסטרטג תוכן אענה תשובה שמתאימה כמעט לכל בעלי העסקים שמבצעים שיווק דיגיטלי. כל עסק *חייב* להשקיע גם בקידום ממומן (PPC) וגם בקידום אורגני SEO במקביל. לכל עסק יש ערך מוסף להעניק ללקוחות מלבד השירות עצמו!

המחירון שלי

כתיבת תוכן שמתבצעת על ידי ובפיקוחי

כתיבת תוכן שמתבצעת על ידי כותבי התוכן שלי