כתיבה פיננסית

תוכן טוב הוא מניה בטוחה

כתיבת תוכן בנושאים פיננסיים

עולם הפיננסים תמיד בער בי, החל מהיותי עיתונאי. גם הקמפיין הפוליטי של זהות, שתפקדתי בו כבורג מרכזי ברשתות, נע בעיקר סביב נושאים כלכליים. אני באמת מאמין בפיננסים, בעושר וביכולת של האדם להתעשר ולסייע לאחרים להתעשר או לנהל את כספם באופן טוב יותר. 

 

התעשרות היא לא מילה גסה, גם בתנ"ך, שכן דמויות מרכזיות מהתורה היו עשירים מופלגים: אברהם אבינו, יצחק , נח (ממציא המחרשה) ועוד.

 

אז בואו נעשה הסכם, אני אגייס את הכישורים שלי לסייע לכם – יועצי משכנתאות, מתכנני ירושות, מגייסי הון, מנהלי תיקים, מבצעי החזרי מס לשכירים (וכו') להגיע ללקוחות שלכם באופן המדויק ביותר, אתם תעזרו לי להתעשר (תשלמו לי עבור השירותים שלי) – וגם תסייעו ללקוחות שלכם בצרכים הפיננסיים שלהם.

 

כולנו נעשיר אחד את השני, ולא רק בכסף.

 

אני יודע לכתוב את הכתיבה שמייצרת לקוחות.

 

אני משמש ככותב תוכן, קופירייטר ואסטרטג תוכן – ובנוסף, יודע לתת מענה איכותי 360 של שיווק דיגיטלי על ידי אנשי המקצוע הטובים במדינה – ובמחירים תחרותיים, ובביצועים שמשאירים אבק למשרדי הפרסום. אני רוצה שיפנו אליי עורכי ועורכות דין המעוניינים לקחת את המיתוג והשיווק שלהם מאות קילומטרים קדימה – לייצר לעצמם חשיפה מקסימלית, להגיע ללקוחות רבים – ולא פחות חשוב מכך, איכותיים.

 

צרו איתי קשר כאן או בכל דרך אחרת. בואו נמריא ביחד, בהצלחה לנו.

בואו פשוט נדבר...

היתרונות שלי

למה כדאי לעבוד איתי?

חסר לך מידע?

שאלות שתמיד שואלים

אנשים אוהבים לרכוש את שירותיהם של אנשים שהם מכירים ונראים להם מקצועיים. החשיפה תגביר את הפניות של הלקוחות, וכן את האיכות של הלקוחות.

במילה אחת, להצטלם. הרוב פשוט מתביישים. תפסו טלפון חכם או מצלמה וצלמו את עצמכם – בלי יותר מדי הכנות.

כמובן ששיווק איכותי זה כזה שמגשים את המטרה שלשמו הוא מבוצע. אלא ששיווק זה עניין הוליסטי, ולכן אני לא חושב שנכון להסתכל על פעולה שיווקית כזו או אחרת בפריזמה של האם היא מביאה לידים או לא – אלא להרחיב את היריעה. לחשוב גם על מיתוג כללי – על הפרסונה שלכם, וכך גם יגיעו הלידים המקצועיים והאיכותיים. ניתן לשווק ולמתג את עצמכם או את המשרד שלכם בצורה רצינית, מקצועית ושנונה. וכן, זה יכול להיות טוב.

המחירון שלי

תוכן מקצועי ואיכותי