תוכן לתחום הרפואי

כתיבת תוכן למקצועות רפואיים

מקצועות רפואיים בכלל ורופאי שיניים בפרט זה תחום שעסקתי בו שתי וערב גם ככותב תוכן וגם כקופירייטר ואסטרטג תוכן. ככותב תוכן – הצלחות בהתקדמות במונחי מפתח בתחומים תחרותיים (SEO), ניוזלטרים ממירים ועוד. כקופירייטר ואסטרטג תוכן: בניית תוכנית שיווקית, קריאייטיב שנון, שהובילו גם לתוצאות יפות מאוד בקידום הממומן.

 

אני משמש ככותב תוכן, קופירייטר ואסטרטג תוכן – ובנוסף, יודע לתת מענה איכותי 360 של שיווק דיגיטלי על ידי אנשי המקצוע הטובים במדינה – במחירים תחרותיים, ובביצועים שמשאירים אבק למשרדי הפרסום. אני רוצה לקבל פניות לרופאים פרטיים ורופאי שיניים שרוצים לקחת את המיתוג והשיווק שלהם מאות קילומטרים קדימה – לייצר חשיפה מקסימלית ולהגיע ללקוחות רבים בדרכים נכונות ויצירתיות.

 

צרו איתי קשר כאן או בכל דרך אחרת. בואו נמריא ביחד, בהצלחה לנו.

בואו פשוט נדבר...

היתרונות שלי

למה כדאי לעבוד איתי?

חסר לך מידע?

שאלות שתמיד שואלים

אנשים אוהבים לרכוש את שירותיהם של אנשים שהם מכירים ונראים להם מקצועיים. החשיפה תגביר את הפניות של הלקוחות, וכן את האיכות של הלקוחות.

לבצע ראיון טלוויזיוני בתשלום. ראיון מסוג זה יכול להקפיץ אתכם.

כמובן ששיווק איכותי זה כזה שמגשים את המטרה שלשמו הוא מבוצע. אלא ששיווק זה עניין הוליסטי, ולכן אני לא חושב שנכון להסתכל על פעולה שיווקית כזו או אחרת בפריזמה של האם היא מביאה לידים או לא – אלא להרחיב את היריעה. לחשוב גם על מיתוג כללי – על הפרסונה שלכם, וכך גם יגיעו הלידים המקצועיים והאיכותיים. ניתן לשווק ולמתג את עצמכם או את המשרד שלכם בצורה רצינית, מקצועית ושנונה. וכן, זה יכול להיות טוב.

המחירון שלי

תוכן מקצועי ואיכותי